info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه باشگاه
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه باشگاه محله تسلیحات، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه باشگاه

ایستگاه اتوبوس مدرسه باشگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله تسلیحات تهران و خیابان مدنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله تسلیحات تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرای محله لشگر شرقی و همچنین مجموعه ورزشی دیهیم، ایستگاه اتوبوس باشگاه دیهیم، بازار میوه و تره بار نظام آباد، تنظیم موتور عباس و سرای محله تسلیحات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه باشگاه تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه باشگاه تهران در شهر تهران، محله تسلیحات و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس مدنی، بین تقی یی و مصطفایی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مدرسه باشگاه تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو فدک قرار گرفته است. همچنین تاکسی سرویس کوجه به کوچه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه باشگاه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه باشگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس موتور آب
  سبلان شمالی، بین سادگی و امین اله
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه موتور آب
  سبلان شمالی، بین سادگی و امین اله
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه ابوریحان
  مدنی، نرسیده به احمد امامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه باشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه باشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه باشگاه ندارد.
  neshan logo