info
عکس ایستگاه اتوبوس بازار روز
category

ایستگاه اتوبوس بازار روز محله باقرآباد، رشت

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بازار روز

ایستگاه اتوبوس بازار روز (ایستگاه اتوبوس) در محله باقرآباد رشت و خیابان سعدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله باقرآباد رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند پیاده راه فرهنگی رشت و مجتمع تجاری معلم و همچنین انتشارات بین المللی جنگل جاودانه، گلسار، کلیسای مسروپ مقدس، کفش ملی و کافه گلسار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازار روز رشت

در شهر رشت، محله باقرآباد ، ایستگاه اتوبوس بازار روز رشت قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس سعدی، نرسیده به آردکوبی است. ایستگاه اتوبوس بازار روز رشت محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف رشت می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی پارس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بازار روز رشت، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بازار روز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان گلسار
  سعدی، بین میدان شهید انصاری و بنت الهدی
 • ایستگاه اتوبوس شریعتی
  شریعتی، بین عاقلی و میدان بسیج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بازار روز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بازار روز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بازار روز ندارد.
  neshan logo