info
عکس ایستگاه مترو سعدی
category

ایستگاه مترو سعدی محله فردوسی، تهران

درباره‌ی ایستگاه مترو سعدی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه مترو سعدی (ایستگاه مترو) در محله فردوسی تهران و خیابان جمهوری اسلامی، سعدی شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار باغ سپهسالار و همچنین هتل مرکزی، بازار کیف و کفش، نان سحر، طباخی هوس و مسافرخانه یاس قرار گرفته است.مکان‌های مشابه ایستگاه مترو سعدی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 20 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو سعدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 20 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو سعدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو سعدی ندارد.
location استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، سعدی شمالی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo