عکس مرکز آموزشی درمانی قلب دکتر حشمت
مشاهده در نقشه نشان
category

مرکز آموزشی درمانی قلب دکتر حشمت (محله مصلی، رشت)

بیمارستان
استان گیلان رشت بلوار امام خمینی، پامچال، 15 خرداد

موقعیت مرکز آموزشی درمانی قلب دکتر حشمت در محله مصلی رشت را به همراه آدرس تلفن ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

مرکز آموزشی درمانی قلب دکتر حشمت (بیمارستان) در محله مصلی رشت و خیابان ورودی بیمارستان دکتر حشمت واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مرکز درمانی یکی از دو بیمارستان در محله مصلی رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز آموزشی، درمانی شفا رشت و فابرکاستل - دوست خواه و همچنین درمانگاه اعصاب و روان شفا، رستوران زیتون، داروخانه دکتر ربیعی، بوتیک ورنا و اورژانس بیمارستان حشمت قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: بلوار امام خمینی، پامچال، 15 خرداد

تلفن تماس: 01333663070

وب‌سایت رسمی: gums.ac.ir


سایر بیمارستان‌های که در محدوده مرکز آموزشی درمانی قلب دکتر حشمت واقع شده‌اند:

 • مرکز آموزشی، درمانی شفا رشت
  (5.0)
  بزرگراه شهید بهشتی، بیانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محیا رضایی (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز آموزشی درمانی قلب دکتر حشمت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  درمانگاه قلب و عروق حشمت بیمارستان

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد مرکز آموزشی درمانی قلب دکتر حشمت

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   مدرسه نظام جنگل🇮🇷
   شنبه 02 بهمن ماه 1400

   خوب خوب

   2
  • avatar
   کاشفی
   جمعه 29 اسفند ماه 1399

   این مکان نیاز به مرمت و بازسازی ویژه دارد مستعد رشد و بهینه سازی است و در صورت برنامه ریزی و بازسازی درست میتواند به یک مرکز ارائه خدمات مطلوب تبدیل شود

   1
  • avatar
   so⁵⁶⁷
   یکشنبه 29 خرداد ماه 1401

   بیمارستانی بی نظم با کادر درمانی بداخلاق، طوری که وقتی زنگ میزنی جواب سربالا میدن و وسط مکالمه گوشی رو قطع میکنن، این کارشون واقعا به دور از فرهنگ و شعوره!

  • avatar
   پیروزگر
   سه شنبه 24 فروردین ماه 1400

   مرکز آموزشی درمانی قلب دکتر حشمت بیمارستان فوق تخصصی قلب و عروق واقع در شهر رشت

  • avatar
   سالمندان حضرت ابوالفضل(ع)
   شنبه 27 شهریور ماه 1400

   عالیه

  • avatar
   نشانک
   پنجشنبه 23 دی ماه 1400

   تنها بیمارستان قلب فوق تخصصی گیلان است اما در کنار همه خوبیها، ضعف‌هایی نیز به چشم می‌خورد که بی‌نظمی از مهمترین آن است.

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز آموزشی درمانی قلب دکتر حشمت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز آموزشی درمانی قلب دکتر حشمت ندارد.
  neshan logo