info
عکس فروشگاه جانبو
category

فروشگاه جانبو محله فاز یک، پرند

فروشگاه زنجیره‌ای
4.0
1 رای

درباره‌ی فروشگاه جانبو

فروشگاه جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله فاز یک شهر جدید پرند و بلوار امام خمینی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه زنجیره‌ای در محله فاز یک شهر جدید پرند می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اتوباربری پرند فاز1 ، دبیرستان پویندگان پرند، دفتر پیشخوان دولت، کلینیک تن زیب و سالن زیبایی مهرناز رستگار قرار گرفته است.

درباره فروشگاه جانبو پرند

فروشگاه جانبو پرند در شهر پرند، محله فاز یک و قرار دارد. فروشگاه جانبو پرند یکی از فروشگاه‌های خوب محله فاز یک است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، افق کوروش، فروشگاه جانبو و فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو هستند.

چطور به فروشگاه جانبو پرند برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه جانبو پرند را انتخاب کنید. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه جانبو پرند مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه جانبو پرند دارید، با ما به اشتراک بگذارید.
ایستگاه‌های نزدیک به فروشگاه جانبو


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه جانبو واقع شده‌اند:

 • افق کوروش
  بلوار امام خمینی، نقش جهان، نقش رستم
 • فروشگاه جانبو
  بلوار امام خمینی، بلوار شهدا، جندی شاپور، نارنجستان قوام، بین چهلستون و تخت سلیمان
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  بلوار امام خمینی، بلوار شهدا، جندی شاپور
 • فروشگاه سورنا
  (5.0)
  البرز شمالی، بین آبشار و آراد
 • فروشگاه افق کوروش
  (2.5)
  بلوار امام خمینی، علم کوه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Y.o.S.i (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه جانبو ندارد.
  neshan logo