info
عکس پایگاه مرکز سلامت شهید فرشاد (مسکن)
category

پایگاه مرکز سلامت شهید فرشاد (مسکن) محله مهدی آباد، یزد

مرکز واکسیناسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پایگاه مرکز سلامت شهید فرشاد (مسکن)

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

پایگاه مرکز سلامت شهید فرشاد (مسکن) (مرکز واکسیناسیون) در محله مهدی آباد یزد و خیابان مسکن واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر مجیبیان و مهدی و همچنین مهمانسرای مخابرات، فروشگاه شهر سیستم، اداره دخانیات یزد، مرکز بهداشت درمانگاه شماره ۹ و خودپردازبانک گردشگری درمانگاه شهید فرشاد قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیرضا (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 01 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه مرکز سلامت شهید فرشاد (مسکن) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 01 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه مرکز سلامت شهید فرشاد (مسکن) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه مرکز سلامت شهید فرشاد (مسکن) ندارد.
location استان یزد، یزد، مسکن، بین شفا و جابربن حیان
ثبت نظر و تصویر
neshan logo