info
عکس ایستگاه اتوبوس سی متری اول
category

ایستگاه اتوبوس سی متری اول محله اوقاف، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سی متری اول

ایستگاه اتوبوس سی متری اول (ایستگاه اتوبوس) در محله اوقاف تهران و خیابان مظفری نیا واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله اوقاف تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کاغد دیواری پوستر ایده و همچنین مسجد امام جعفر صادق، الکتریکی ظفری، تعمیرگاه درخشان، اسپرت یاران سراج و فست فود یک دقیقه ای قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سی متری اول تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس سی متری اول تهران، شهر تهران، محله اوقاف است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید زین الدین، مظفری نیا، نرسیده به قیوم آبادی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سی متری اول تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس کوثر (تاکسی سرویس کوثر) قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سی متری اول واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه استقلال
  هنگام، بین گلها و بختیاری
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه باقری، زفرقندی، مظفری نیا
 • ایستگاه اتوبوس سی متری دوم
  هنگام، تکاوران، بین جهانشاهلو و پاریاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سی متری اول اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سی متری اول در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سی متری اول ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید زین الدین، مظفری نیا، نرسیده به قیوم آبادی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo