info
عکس سالن زیبایی ستاره تک یزد
category

سالن زیبایی ستاره تک یزد محله صفائیه، یزد

سالن آرایش و زیبایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سالن زیبایی ستاره تک یزد

سالن زیبایی ستاره تک یزد (سالن آرایش و زیبایی) در محله صفائیه یزد و خیابان گلناز واقع شده است. این سالن یکی از دوازده سالن آرایش و زیبایی در محله صفائیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هایپر هرم، پیتزا همبر 27، آرایشگاه میخک طلایی، کافه رستوران ربانزو و سهند رایانه کویر قرار گرفته است.
سایر سالن‌های زیبایی که در محدوده سالن زیبایی ستاره تک یزد واقع شده‌اند:

 • سالن زیبایی تک موژان
  خیابان تیمسار فلاحی، دهم تیمسار فلاحی، اطلسی 6
 • سالن زیبایی مژگون یزد
  بلواردانشگاه، طرازی یزدی، دوم ملاصدرا
 • آرایشگاه سیاه سفید
  بلواردانشگاه، خیابان پژوهش
 • سالن زیبایی شمیسا
  بلواردانشگاه، وزیری، وزیری 2
 • آرایشگاه هلچین
  صاحب الزمان، بین پنجم و فیضیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سالن زیبایی ستاره تک یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سالن زیبایی ستاره تک یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سالن زیبایی ستاره تک یزد ندارد.
  neshan logo