info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار فصل
category

ایستگاه اتوبوس چهار فصل محله یوسف آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار فصل

ایستگاه اتوبوس چهار فصل (ایستگاه اتوبوس) در محله یوسف آباد تهران و خیابان اسدآبادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بام تونل رسالت و همچنین کافه رستوران آوانی، پیتزا هات( یوسف آباد)، بستنی رضا، قنادی رضا و داروخانه شبانه روزی طسوج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار فصل تهران

ایستگاه اتوبوس چهار فصل تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله یوسف آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه کردستان، اسدآبادی، بین پنجاه و پنجم و پنجاه و سوم قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهار فصل تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مدبر قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهار فصل تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار فصل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ مدبر
  بزرگراه کردستان، حسین پور، مهرام، بین چهلم و چهل و دوم
 • ایستگاه اتوبوس ششم
  بزرگراه کردستان، چهل و یکم، چهل و دوم، اسدآبادی
 • ایستگاه اتوبوس شهید همت
  ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس میدان سید جلال الدین اسد آبادی
  میدان سید جمال الدین اسدآبادی
 • ایستگاه اتوبوس ایرانشناسی
  شیخ بهائی، نرسیده به ایرانشناسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار فصل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار فصل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار فصل ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه کردستان، اسدآبادی، بین پنجاه و پنجم و پنجاه و سوم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo