info
عکس ایستگاه اتوبوس اندیشه جنوبی
category

ایستگاه اتوبوس اندیشه جنوبی محله ارم، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اندیشه جنوبی

ایستگاه اتوبوس اندیشه جنوبی (ایستگاه اتوبوس) در محله ارم تهران و بزرگراه علامه جعفری، دوم واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله ارم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوپر مارکت اندیشه، پارک ترنم، گروه تصویربرداری هوایی سامون، دکتر بُرد و نانوایی بربری و لواش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اندیشه جنوبی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس اندیشه جنوبی تهران، شهر تهران، محله ارم است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه علامه جعفری، دوم قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس اندیشه جنوبی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس اندیشه جنوبی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایستگاه اتوبوس اندیشه جنوبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یگان ویژه
  بلوار پرویز دهداری، نرسیده به میدان انوری
 • ایستگاه اتوبوس شهرزیبا
  بلوار جوانمردان، بین مقصود و قدس
 • ایستگاه اتوبوس الهام غربی
  بلوار پرویز ابوطالب
 • ایستگاه اتوبوس الهام شرقی
  بلوار پرویز ابوطالب
 • ایستگاه اتوبوس شربیانی شرقی
  بلوار جوانمردان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اندیشه جنوبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اندیشه جنوبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اندیشه جنوبی ندارد.
  neshan logo