info
عکس مسجد باب الحوایج (ع)
category

مسجد باب الحوایج (ع) محله خاک سفید - گلشن، تهران

درباره‌ی مسجد باب الحوایج (ع)

مسجد باب الحوایج (ع) (مسجد) در محله خاک سفید - گلشن تهران و خیابان مفتح واقع شده است. این مکان یکی از پانزده مسجد در محله خاک سفید - گلشن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید امیرعلی و همچنین داروخانه حیدری، سیگار و تنباکو زیپو، باشگاه پرورش اندام دلفین، هنرکده فرزاد و نان خراسانی قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد باب الحوایج (ع) واقع شده‌اند:

 • امام جعفر صادق
  زین الدین، سلطانی، خبازی
 • مسجد حضرت سجاد
  زین الدین، انقلاب، چهارم مرکزی
 • مسجد حضرت ابوالفضل العباس( عليه السلام )
  زین الدین، آورزمانی، مسجد
 • حسینیه شایقیها
  (5.0)
  زین الدین، سلطانی، بین شریعتی و هادی
 • مسجد امیر (ع)
  (5.0)
  زین الدین، انقلاب شمالی، گلستان سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط rezaa46 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد باب الحوایج (ع) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد باب الحوایج (ع) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد باب الحوایج (ع) ندارد.
  neshan logo