info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس تخلیه محله تهران پارس، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس تخلیه

ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله تهران پارس تهران و خیابان دماوند واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ سپید و همچنین شهر کتاب، هتل شهر تهران، سه راه تهرانپارس، طب کار آیین سلامت و پایانه تاکسیرانی چهارراه تهرانپارس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس تخلیه

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس تخلیه است که در محله تهران پارس قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به دماوند، بین بلوار خوشوقت و خط ویژه بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس تخلیه عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی مهران واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس تخلیه، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه تهرانپارس تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تیرانداز
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس باقری
  بزرگراه باقری، امیری طائمه (142)، بعد از ملکی 111
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه مریم
  بلوار خوشوقت، بین مسعود نوکار و رمضانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس تخلیه ندارد.
  neshan logo