info
عکس گیم سنتر روگ آرنا
category

گیم سنتر روگ آرنا محله سرو، تهران

مرکز تفریحی و سرگرمی
3.0
1 رای

درباره‌ی گیم سنتر روگ آرنا

گیم سنتر روگ آرنا ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله سرو تهران و خیابان نامی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از دوازده تفریح و سرگرمی در محله سرو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری افق و همچنین فایو گایز، مرکز مشاوره ستاره ایرانیان، دفتر وکالت و مشاوره حقوقی وکیل کال، طباخی کاج و کافه دیزی قرار گرفته است.
سایر مراکز سرگرمی که در محدوده گیم سنتر روگ آرنا واقع شده‌اند:

 • اتاق فرار ژوپیتر اسکیپ
  پاک نژاد، بلوار دریا
 • فکرکده (بازی فکری)
  عسکری گراوند، شهید منفرد نیاکی
 • گيم سنتر نوا (مجتمع آرن)
  فرحزادی، حافظی، بین پرتو و باران
 • خانه بازی ساحل بهشت
  فرحزادی، شهریار
 • مجموعه اتاق فرار جوکر
  گراوندی، سرو غربی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گیم سنتر روگ آرنا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گیم سنتر روگ آرنا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گیم سنتر روگ آرنا ندارد.
  neshan logo