info
عکس ایستگاه اتوبوس بازار بزرگ ولیعصر
category

ایستگاه اتوبوس بازار بزرگ ولیعصر محله شهید رجایی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بازار بزرگ ولیعصر

ایستگاه اتوبوس بازار بزرگ ولیعصر (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید رجایی تهران و خیابان نامدار واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهید رجایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ولیعصر و همچنین مرکز پخش عمده شال و روسری تل پوش، گلشو فروشگاه آنلاین گیاهان آپارتمانی، مبل ال سون، شعبه طالقانی، پوشاک سناتور و مسجد المهدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازار بزرگ ولیعصر تهران

ایستگاه اتوبوس بازار بزرگ ولیعصر تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهید رجایی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله سعیدی، نامدار، بین کرمی و رجبی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس بازار بزرگ ولیعصر تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو نعمت آباد نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی نگین تاکسی واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازار بزرگ ولیعصر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس بازار بزرگ ولیعصر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 13 اسفند ماه 1401

  سریع میاد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بازار بزرگ ولیعصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پژاوند
  بزرگراه آیت الله سعیدی، پژاوند، میرزایی، بین سجاد و وفایی نژاد
 • ایستگاه اتوبوس آسیاب
  بزرگراه آیت الله سعیدی، برادران بهرامی، آقایی، بین سید جوادی و زمانی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  سهیل، بین جام و اسماعیل رستمی
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری ناحیه دو
  بزرگراه آیت الله سعیدی، طبایی، میرزایی، بین زرنگی و محمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 07 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بازار بزرگ ولیعصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 07 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بازار بزرگ ولیعصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بازار بزرگ ولیعصر ندارد.
  neshan logo