info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان سی و دو
category

ایستگاه اتوبوس خیابان سی و دو محله کوی نصر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان سی و دو

ایستگاه اتوبوس خیابان سی و دو (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی نصر تهران و خیابان کوی نصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله کوی نصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری ستاره نصر و همچنین نان سحر، فست‌فود پاپیون، رستوران اصل جوان، فروشگاه هفت و مسجد جعفری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان سی و دو تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس خیابان سی و دو تهران است که در محله کوی نصر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه حکیم، کوی نصر، بین حسینی و فامیل محمدی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خیابان سی و دو تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهرک آزمایش در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین آژانس سعید گیشا را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان سی و دو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی
  کارگر شمالی
 • ایستگاه اتوبوس شیخ فضل الله
  مرزداران
 • ایستگاه اتوبوس کانال
  بزرگراه شهید چمران، کوی نصر، بین فاضل و دهم
 • ایستگاه اتوبوس مرزداران
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان سی و دو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان سی و دو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان سی و دو ندارد.
  neshan logo