info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه افشار پایانه جنوب
category

ایستگاه اتوبوس پایانه افشار پایانه جنوب محله الهیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه افشار پایانه جنوب

ایستگاه اتوبوس پایانه افشار پایانه جنوب (ایستگاه اتوبوس) در محله الهیه تهران و بزرگراه مدرس، پل پارک وی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله الهیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری داریوش و همچنین رستوران پارک‌وی (مدیریت طرفی)، شیرینی الهیه 33، کافه تومو، نمایشگاه فرش عظیم زاده و داروخانه شبانه روزی آرامش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه افشار پایانه جنوب تهران

در شهر تهران، محله الهیه ، ایستگاه اتوبوس پایانه افشار پایانه جنوب تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه مدرس، پل پارک وی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پایانه افشار پایانه جنوب تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین داریوش تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه افشار پایانه جنوب تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه افشار پایانه جنوب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پسیان
  ولیعصر، بین پسیان و ولی پور
 • ایستگاه اتوبوس انتهای آفریقا
  نلسون ماندلا (جردن)
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  ولیعصر، پسیان، مقدس اردبیلی
 • ایستگاه اتوبوس میدان الف
  بزرگراه شهید چمران، جوانان، ب، مقدس اردبیلی
 • ایستگاه اتوبوس آفریقا
  بزرگراه مدرس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه افشار پایانه جنوب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه افشار پایانه جنوب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه افشار پایانه جنوب ندارد.
  neshan logo