عکس پارکینگ ترمینال صفه مشاهده در نقشه نشان
category

پارکینگ ترمینال صفه (اصفهان)

پارکینگ
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، بزرگراه شهید دستجردی

موقعیت پارکینگ ترمینال صفه یکی از پارکینگ‌های خوب منطقه اصفهان را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


پارکینگ ترمینال صفه (پارکینگ) در اصفهان و بزرگراه شهید دستجردی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرزمین عجایب و همچنین ترمینال مسافربری صفه، هتل همام اصفهان، ایستگاه مترو دفاع مقدس، رستوران پاسارگاد و خرازی مهربانان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از پارکینگ‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو دفاع مقدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، بزرگراه شهید دستجردی

تلفن تماس: 03136732751


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط derakhshani98 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ ترمینال صفه اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ورودی پارکینگ ترمینال صفه خودرو جایگاه عمومی پارکینگ

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد پارکینگ ترمینال صفه

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۵) دوشنبه 24 مرداد ماه 1401

  پارکینگ عالی

 • avatar
  javid.beh (شهریار سطح ۵) دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  پارکینگ سر پوشیده با خدمات شبانه روزی، ظرفیت مناسب برای ماشین ها.

 • avatar
  مهرنوش (شهریار سطح ۶) دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  پارکینگ شبانه روزی و سر پوشیده که بیشتر اوقات ظرفیت هم‌ داره

 • avatar
  یاحقی (شهریار سطح ۵) پنجشنبه 30 اردیبهشت ماه 1400

  پارکینگ بزرگ و خوبیه

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ ترمینال صفه اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ ترمینال صفه اصفهان ندارد.
neshan logo