عکس ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق فیروزکوه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق فیروزکوه (محله آشتیانی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دماوند، نرسیده به باقری آذری

موقعیت ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق فیروزکوه در محله آشتیانی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق فیروزکوه (ایستگاه اتوبوس) در محله آشتیانی تهران و خیابان دماوند واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله آشتیانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج مادان و همچنین شهر کتاب، مسجد حضرت خدیجه، هتل شهر تهران، ترمینال مسافربری شرق و الکترو مسعود قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق فیروزکوه

ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق فیروزکوه را می‌توانید در شهر تهران، محله آشتیانی خیابان دماوند پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به دماوند، نرسیده به باقری آذری بروید. ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق فیروزکوه محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی مهران قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق فیروزکوه مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دماوند، نرسیده به باقری آذری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ترمینال شرق فیروزکوه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه مریم
  بلوار خوشوقت، بین مسعود نوکار و رمضانی
 • ایستگاه اتوبوس باقری
  بزرگراه باقری، امیری طائمه (142)، بین ملکی 111 و صادقی 113
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط داراب (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق فیروزکوه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق فیروزکوه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق فیروزکوه ندارد.
  neshan logo