info
عکس ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق فیروزکوه
category

ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق فیروزکوه محله آشتیانی، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق فیروزکوه

ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق فیروزکوه (ایستگاه اتوبوس) در محله آشتیانی تهران و خیابان مرز مناطق شهرداری واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله آشتیانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج مادان و همچنین شهر کتاب، هتل شهر تهران، مسجد حضرت خدیجه، ترمینال مسافربری شرق و فست فود ستاره ابی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق فیروزکوه تهران

ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق فیروزکوه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله آشتیانی پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید دوران، دماوند بروید. ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق فیروزکوه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی مهران قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق فیروزکوه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ترمینال شرق فیروزکوه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه مریم
  بلوار خوشوقت، بین مسعود نوکار و رمضانی
 • ایستگاه اتوبوس باقری
  بزرگراه باقری، امیری طائمه (142)، بین ملکی 111 و صادقی 113
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط داراب (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق فیروزکوه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق فیروزکوه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق فیروزکوه ندارد.
  neshan logo