category ایستگاه مترو نعمت آباد (محله نعمت آباد، تهران)

ایستگاه مترو
استان تهران تهران استان تهران، تهران، سعیدی

ایستگاه مترو نعمت آباد تهران در محله نعمت آباد تهران واقع شده است.

ایستگاه مترو نعمت آباد (ایستگاه مترو) در محله نعمت آباد تهران و خیابان سعیدی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کسری رستوران، نمایندگی ایران خودرو نعمت آباد 5041، روغن موتور مهدی، بیسکویت فرخنده و ایستگاه اتوبوس پایانه مترو نعمت آباد پایانه بوتان قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، سعیدی


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو نعمت آباد تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه مترو قطار شهری

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو نعمت آباد تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو نعمت آباد تهران ندارد.