info
عکس ایستگاه اتوبوس اول عباسی
category

ایستگاه اتوبوس اول عباسی محله ششگیلان، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اول عباسی

ایستگاه اتوبوس اول عباسی (ایستگاه اتوبوس) در محله ششگیلان تبریز و خیابان عباسى واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله ششگیلان تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه پروین اعتصامی، موزه قاجار (خانه امیرنظام گروسی) و مرکز خرید روما و همچنین تعمیر چرخ خیاطی و گلدوزی غیور، ساندویچی و همبرگر حسینی شعبه دو، استخر و سونا دلفین سفید، داروخانه دکتر فربود و پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی سبحان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اول عباسی تبریز

آدرس ایستگاه اتوبوس اول عباسی تبریز، شهر تبریز، محله ششگیلان است. این ایستگاه اتوبوس در عباسى، بین میر فخرایی و اول عباسی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس اول عباسی تبریز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تبریز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید بهشتی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس مدرس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اول عباسی تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اول عباسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه شمس تبریزی
  اصمعی، سرباز شهید
 • ایستگاه اتوبوس میدان قطب تندرو
  امام خمینی، بین شهید علیپور و سالار ملی
 • ایستگاه میدان قطب به سمت بسیج
  امام خمینی، بین خامنه و شهید علیپور
 • ایستگاه اتوبوس پل قاری
  بلوار چایکنار(علامه طباطبایی)، تئاتر
 • ایستگاه اتوبوس پل قاری (ضلع شمالی)
  بلوار چایکنار(علامه طباطبایی)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اول عباسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اول عباسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اول عباسی ندارد.
  neshan logo