عکس ایستگاه اتوبوس تیر انداز
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس تیر انداز (محله تهرانپارس غربی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار خوشوقت، بین عبد المجید 162 و مالکی

موقعیت ایستگاه اتوبوس تیر انداز در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس تیر انداز (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس غربی تهران و بلوار خوشوقت واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و چهار ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پارسیان و همچنین کلینیک دامپزشکی جم، رستوران سنتی عمارت، تالار پذیرایی خلیج فارس، کافی نت فراسیستم و طباخی بره کوچولو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو تهرانپارس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تیر انداز

آدرس ایستگاه اتوبوس تیر انداز، شهر تهران، محله تهرانپارس غربی بلوار خوشوقت است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار خوشوقت، بین عبد المجید 162 و مالکی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تیر انداز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو تهرانپارس در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی مهران قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس تیر انداز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار خوشوقت، بین عبد المجید 162 و مالکی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تیر انداز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رشید
  بلوار خوشوقت، امیری طائمه (142)، بین رشید 115 و کیخسروی 117
 • ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا
  بلوار شاهد، بین 168/1 و طاهریان
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  بلوار خوشوقت، بین گلستانی حبیبی و رحمانی
 • ایستگاه اتوبوس بهار
  بلوار خوشوقت، بین اختیاری و حسینی
 • ایستگاه اتوبوس اسدی
  بلوار شاهد، بین هادی  رحیمی و محبی فرد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تیر انداز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تیر انداز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تیر انداز ندارد.
  neshan logo