info
عکس کت و شلوار هاکوپیان
category

کت و شلوار هاکوپیان (محله ریاضی یزدی، یزد)

درباره‌ی کت و شلوار هاکوپیان

کت و شلوار هاکوپیان (فروشگاه لباس) در محله ریاضی یزدی یزد و خیابان مرز محله واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید صدوقی و همچنین یزد شیک سوییت، داروخانه دکتر فخرالدینی، سالن زیبایی الهام خدمتگزار (گروه زیبایی الی)، کافه ترانه و کافه و رستوران کاکتوس دیدار سابق قرار گرفته است.

درباره فروشگاه کت و شلوار هاکوپیان یزد

آدرس فروشگاه کت و شلوار هاکوپیان یزد، شهر یزد، محله ریاضی یزدی و است. شماره تلفن این فروشگاه 03538381171 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه کت و شلوار هاکوپیان یزد یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله ریاضی یزدی است. تن پوش شلیته، پوشاک رایان و بوتیک مانترا از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه کت و شلوار هاکوپیان یزد برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کت و شلوار هاکوپیان یزد مطلع می‌کند. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پارک شهید قندی قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم به فروشگاه کت و شلوار هاکوپیان یزد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه کت و شلوار هاکوپیان یزد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده کت و شلوار هاکوپیان واقع شده‌اند:

 • تن پوش شلیته
  بلوار صیاد شیرازی، بلوار شهید قندی
 • پوشاک رایان
  (5.0)
  بلوار شهید قندی، شهید قندی 18
 • بوتیک مانترا
  (3.0)
  بلوار شهید قندی، شهید قندی 20
 • فروشگاه لومانا
  (5.0)
  بلوار شهید قندی، شهید قندی 20
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط kazemdj (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کت و شلوار هاکوپیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کت و شلوار هاکوپیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کت و شلوار هاکوپیان ندارد.
  neshan logo