عکس ایستگاه اتوبوس جوزستان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس جوزستان (محله جماران، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، باهنر، بین منایی و هیراد

موقعیت ایستگاه اتوبوس جوزستان در محله جماران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس جوزستان (ایستگاه اتوبوس) در محله جماران تهران و خیابان باهنر واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله جماران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ادونچر کندو، چنار جماران و جم سنتر و همچنین رستوران مرشد شعبه نیاوران، پمپ بنزین نیاوران 255، قنادی سوییت بلیس، دکان برگر و داروخانه شبانه روزی طهماسیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جوزستان

ایستگاه اتوبوس جوزستان را می‌توانید در شهر تهران، محله جماران خیابان باهنر پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در باهنر، بین منایی و هیراد قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جوزستان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس هدف هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس جوزستان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، باهنر، بین منایی و هیراد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جوزستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهيد لواساني
  دزاشیب، لواسانی، بین آبکوه چهارم و جباریان
 • ایستگاه اتوبوس شهروند فرمانیه
  لواسانی، بین صادقی و آقایی
 • ایستگاه اتوبوس سعیدیه
  باهنر، بین دیبا و اختصاصی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جوزستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جوزستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جوزستان ندارد.
  neshan logo