info
عکس شرکت خدمات مسافرتی آب و آتش پارس
category

شرکت خدمات مسافرتی آب و آتش پارس محله عباس آباد - اندیشه، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت خدمات مسافرتی آب و آتش پارس

شرکت خدمات مسافرتی آب و آتش پارس (اداره و سازمان دولتی) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این اداره یکی از شصت و یک اداره و سازمان دولتی در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بام قصر و فوژان تل و همچنین ورودی مترو ایستگاه شهید قدوسی، طباخی قصر، دیزی سرای قصر، ساندویچ قادر ترکی و سازمان قضایی نیروهای مسلح تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو شهید قدوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده شرکت خدمات مسافرتی آب و آتش پارس واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ماندگار (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت خدمات مسافرتی آب و آتش پارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت خدمات مسافرتی آب و آتش پارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت خدمات مسافرتی آب و آتش پارس ندارد.
neshan logo