info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار پایانه لاله
category

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار پایانه لاله محله الهیه، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار پایانه لاله

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار پایانه لاله (ایستگاه اتوبوس) در محله الهیه تهران و بزرگراه مدرس، پل پارک وی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله الهیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری داریوش و همچنین رستوران پارک‌وی (مدیریت طرفی)، شیرینی الهیه 33، کافه تومو، نمایشگاه فرش عظیم زاده و داروخانه شبانه روزی آرامش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار پایانه لاله تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار پایانه لاله تهران است که در محله الهیه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه مدرس، پل پارک وی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار پایانه لاله تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

داریوش تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار پایانه لاله

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 30 دی ماه 1402

  قطعا وجود داره، کمی ممکنه دیر بیاد ولی نگران نباشید میاد در نهایت


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه شهید افشار پایانه لاله واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  ولیعصر، پسیان، مقدس اردبیلی
 • ایستگاه اتوبوس میدان الف
  بزرگراه شهید چمران، جوانان، ب، مقدس اردبیلی
 • ایستگاه اتوبوس انتهای آفریقا
  نلسون ماندلا (جردن)
 • ایستگاه اتوبوس آفریقا
  بزرگراه مدرس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار پایانه لاله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار پایانه لاله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار پایانه لاله ندارد.
  neshan logo