info
عکس دفترفنی صفایی
category

دفترفنی صفایی محله انبار نفت، تهران

مکان عمومی
5.0
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دفترفنی صفایی

دفترفنی صفایی در محله انبار نفت تهران و خیابان روحی واقع شده است. این مکان یکی از دو مکان عمومی در محله انبار نفت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد صاحب الزمان ثمرینی‌ها، ایستگاه مترو جوادیه، میدان رباط کریم، بوستان ثمرین و ورودی مترو ایستگاه جوادیه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مکان‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو جوادیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کریم زاده (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفترفنی صفایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دفترفنی صفایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفترفنی صفایی ندارد.
location استان تهران، تهران، دشت آزادگان، ایروانی رباط کریم، روحی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری دفترفنی صفایی

شنبه 08:00 تا 17:00
یک‌شنبه 08:00 تا 17:00
دوشنبه 08:00 تا 17:00
سه‌شنبه 08:00 تا 17:00
چهارشنبه 08:00 تا 17:00
پنج‌شنبه 08:00 تا 17:00
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo