info
عکس آجیل و خشکبار بیابانی
category

آجیل و خشکبار بیابانی محله اهرستان، یزد

فروشگاه آجیل و خشکبار
5.0
2 رای

درباره‌ی آجیل و خشکبار بیابانی

آجیل و خشکبار بیابانی (فروشگاه آجیل و خشکبار) در محله اهرستان یزد و خیابان شهید صدوقی جنوبی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه آجیل و خشکبار در محله اهرستان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه نخل اهرستان و همچنین کلینیک خورشید یزد، مجتمع سپید مرغ شیرکوه یزد - فروشگاه صدوقی، شیرینی خوشمرام، انفورماتیک آپادانا و الویه مهروند قرار گرفته است.

درباره فروشگاه آجیل و خشکبار بیابانی یزد

فروشگاه آجیل و خشکبار بیابانی یزد در شهر یزد، محله اهرستان و قرار دارد. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (03537251834) تماس بگیرید. فروشگاه آجیل و خشکبار بیابانی یزد را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله اهرستان به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند اجیل و خشکبار مجید و محصولات ارگانیک سهند و سبلان در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه آجیل و خشکبار بیابانی یزد برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه آجیل و خشکبار بیابانی یزد را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ستاره کویر قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه آجیل و خشکبار بیابانی یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه آجیل و خشکبار بیابانی یزد را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های آجیل و خشکبار که در محدوده آجیل و خشکبار بیابانی واقع شده‌اند:

 • اجیل و خشکبار مجید
  شهید صدوقی جنوبی، بین مهتاب 24 و شهید عابدی
 • محصولات ارگانیک سهند و سبلان
  (5.0)
  شهید صدوقی جنوبی، بین اسلامی و ولی عصر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آجیل و خشکبار بیابانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آجیل و خشکبار بیابانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آجیل و خشکبار بیابانی ندارد.
  neshan logo