info
عکس داروخانه دکتر صحتی
category

داروخانه دکتر صحتی محله سهروردی - باغ صبا، تهران

داروخانه

درباره‌ی داروخانه دکتر صحتی

داروخانه دکتر صحتی (داروخانه) در محله سهروردی - باغ صبا تهران و خیابان بهار شیراز واقع شده است. این مکان یکی از هفده داروخانه در محله سهروردی - باغ صبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه عکسخانه شهر و بلوک هبلکس رسپینا و همچنین فرش ساوین، سینما پایتخت، جامینه، درمانکده و شهر موسیقی - شهرموسیقی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو هفت تیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر صحتی تهران

داروخانه دکتر صحتی تهران در محله سهروردی - باغ صبا شهر تهران در قرار دارد. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، تهران، میدان هفت تیر، خیابان بهار شیراز، روبروی ایستگاه اتوبوس، ساختمان رویال، پلاک 187 است. برای آنکه اطلاعات بیشتری در مورد داروخانه دکتر صحتی تهران به دست آورید، می‌توانید با شماره تلفن آن (09121896477) تماس بگیرید. آدرس وبسایت این داروخانه instagram.com است که شما را بیشتر با این مکان آشنا می‌کند.

داروخانه دکتر صحتی تهران یکی از داروخانه‌های خوبی است که در محله سهروردی - باغ صبا است. موسسه پرستاری طپش و انیستیتو پاستور ایران، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. از دیگر داروخانه‌های این محدوده می‌توان به داروخانه دکتر حاجی سید جوادی، داروخانه دکتر حائری و داروخانه دکتر ندا خسروتبار اشاره کرد. یادتان باشد که این داروخانه، داروخانه‌ای شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر صحتی تهران برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه فراهم است. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس پایانه شهید بهشتی م امام حسین در نزدیکی داروخانه دکتر صحتی تهران قرار دارد. برای رسیدن به این داروخانه می‌توانید در ایستگاه مترو هفت تیر پیاده شوید.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر صحتی تهران را برای شما قرار داده‌ایم. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر صحتی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر حاجی سید جوادی
  اورامان، بین اسلامی و مسجد
 • داروخانه دکتر حائری
  سهروردی جنوبی، بهار شیراز، بهار شمالی، بین هاله و ایثار
 • داروخانه دکتر ندا خسروتبار
  سهروردی جنوبی، بهار شیراز، بهار شمالی، بین هاله و ایثار
 • داروخانه دکتر محیا محمدی
  مفتح شمالی، درفش
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 25 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر صحتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 25 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر صحتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر صحتی ندارد.
  location تهران، میدان هفت تیر، خیابان بهار شیراز، روبروی ایستگاه اتوبوس، ساختمان رویال، پلاک 187
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری داروخانه دکتر صحتی

  شنبه 08:30 تا 22:45
  یک‌شنبه 08:30 تا 22:45
  دوشنبه 08:30 تا 22:45
  سه‌شنبه 08:30 تا 22:45
  چهارشنبه 08:30 تا 22:45
  پنج‌شنبه 08:30 تا 22:45
  جمعه 10:00 تا 22:45
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo