عکس مهمانسرای اتحادیه مرکزی تعاون روستایی ایران
مشاهده در نقشه نشان
category

مهمانسرای اتحادیه مرکزی تعاون روستایی ایران (محله کشاورز - پارک لاله، تهران)

مهمانپذیر و پانسیون
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، کبکانیان، موسوی

موقعیت مهمانسرای اتحادیه مرکزی تعاون روستایی ایران در محله کشاورز - پارک لاله تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

مهمانسرای اتحادیه مرکزی تعاون روستایی ایران (مهمانپذیر و پانسیون) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و خیابان موسوی واقع شده است. این مکان یکی از شش مهمانپذیر و پانسیون در محله کشاورز - پارک لاله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مهر، خانه موزه مهدی اخوان ثالث و مرکز خرید پرنیان و همچنین پایگاه بیمارستان مهر، مرکز مخابرات مدنی، شرکت نمانور آسیا، دفتر وکالت مهرداد طالبی و کافه گیم لند قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، کبکانیان، موسوی


سایر مهمانپذیرهای که در محدوده مهمانسرای اتحادیه مرکزی تعاون روستایی ایران واقع شده‌اند:

 • آژانس مندی ایران
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی، بین مریم و هما
 • مهمانسرای فاطمی (مهمانسرای فولاد مبارکه)
  بزرگراه شهید گمنام، بوعلی سینا غربی
 • مهمانسرای بانک کشاورزی
  ولیعصر، رحمتی
 • مهمانسرای برق فارس
  بلوار کشاورز، دائمی، سرآبادانی
 • مهمانسرا
  (5.0)
  کاج جنوبی، فکوری، بین احمدی و پروین اعتصامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرشید (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مهمانسرای اتحادیه مرکزی تعاون روستایی ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  پانسیون مجتمع اقامتی اقامتگاه مهمانپذیر مسافرخانه مهمانسرا مهمانسرای

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مهمانسرای اتحادیه مرکزی تعاون روستایی ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مهمانسرای اتحادیه مرکزی تعاون روستایی ایران ندارد.
  neshan logo