عکس ایستگاه شارژ برقی پایانه امام رضا (ع)
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه شارژ برقی پایانه امام رضا (ع) (محله ترمینال مسافربری امام رضا، مشهد)

جایگاه سوخت
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، امام رضا، فارابی 25

موقعیت ایستگاه شارژ برقی پایانه امام رضا (ع) در محله ترمینال مسافربری امام رضا مشهد را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه شارژ برقی پایانه امام رضا (ع) (جایگاه سوخت) در محله ترمینال مسافربری امام رضا مشهد و خیابان فارابی 25 واقع شده است. این جایگاه سوخت یکی از دو جایگاه سوخت در محله ترمینال مسافربری امام رضا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرزمین بازی ها و همچنین ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ع)، پارکینگ شماره یک ترمینال، پرده دوزی ایمان، استوک یدک عباسپور و کارواش رضا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این جایگاه سوخت یکی از جایگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، امام رضا، فارابی 25


سایر جایگاه‌های که در محدوده ایستگاه شارژ برقی پایانه امام رضا (ع) واقع شده‌اند:

 • جایگاه سوخت گازوئیل
  (4.5)
 • پمپ بنزین 11 بلوار جمهوری
  (4.1)
  بلوار جمهوری اسلامی، بین جمهوری اسلامی 11 و شهید خبیری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط matin (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه شارژ برقی پایانه امام رضا (ع) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  اختصاصی جایگاه پمپ سوخت

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه شارژ برقی پایانه امام رضا (ع)

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   خادم الرضا (ع)
   سه شنبه 17 آبان ماه 1401

   بد نیست

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه شارژ برقی پایانه امام رضا (ع) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه شارژ برقی پایانه امام رضا (ع) ندارد.
  neshan logo