عکس فلکه دوم تهرانپارس
category

فلکه دوم تهرانپارس (محله تهرانپارس غربی، تهران)

تقاطع
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، بلوار خوشوقت

موقعیت فلکه دوم تهرانپارس یکی از تقاطع‌های خوب منطقه در محله تهرانپارس غربی را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

فلکه دوم تهرانپارس (تقاطع) در محله تهرانپارس غربی تهران و بزرگراه شهید سلیمانی، بلوار خوشوقت واقع شده است. این مکان یکی از شش تقاطع در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پارسیان و همچنین مرکز تجاری اداری پارسیان، فروشگاه رفاه، مرکز مخابرات عاطف، کافی نت فراسیستم و اموزشگاه موسیقی آوای کوروش قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از تقاطع‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، بلوار خوشوقت


سایر تقاطع‌های که در محدوده فلکه دوم تهرانپارس واقع شده‌اند:

 • چهارراه تیرانداز
  (5.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • چهارراه سیدالشهدا
  (5.0)
  بلوار شاهد، تقاطع ناهیدی - جشنواره
 • چهارراه تیر انداز
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • چهارراه اشراق
  بزرگراه شهید سلیمانی، بلوار خوشوقت
 • چهارراه رشید
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جواد اصلاحی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فلکه دوم تهرانپارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فلکه دوم تهرانپارس تقاطع

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد فلکه دوم تهرانپارس

  • avatar
   ابی (شهریار سطح ۵) دوشنبه 09 تیر ماه 1399

   عالی

  • avatar
   کاربر نشان (شهریار سطح ۴) دوشنبه 26 خرداد ماه 1399

   خوب و عالی

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فلکه دوم تهرانپارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فلکه دوم تهرانپارس ندارد.