info
عکس ایستگاه اتوبوس بهداشت
category

ایستگاه اتوبوس بهداشت محله بهداشت، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهداشت

ایستگاه اتوبوس بهداشت (ایستگاه اتوبوس) در محله بهداشت تهران و خیابان معلم واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله بهداشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ترکیب رنگ رنگدونه (شهرک ولیعصر) و همچنین فروشگاه رفاه، کارگزاری شماره 1 تامین اجتماعی، بستنی نعمت، دفتر خدمات قضایی و بازار مبل امام رضا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهداشت تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس بهداشت تهران، شهر تهران، محله بهداشت است. آدرس این ایستگاه اتوبوس معلم، بین سلیمانی و بهبود می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بهداشت تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس تلفنی ولیعصر قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بهداشت تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهداشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آفتاب
  معلم، بین آشتیانی و آقایی
 • ایستگاه اتوبوس بوعلی
  یافت آباد، شاندیز، بین آقا نوری و پارک بوعلی سینا
 • ایستگاه اتوبوس تولید دارو
  چهل و پنج متری زرند، دانشگاه هوایی جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهداشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهداشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهداشت ندارد.
  neshan logo