info
عکس خودپرداز بانک سپه
category

خودپرداز بانک سپه محله 17 شهریور، مشهد

درباره‌ی خودپرداز بانک سپه

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

خودپرداز بانک سپه (خودپرداز) در محله 17 شهریور مشهد و خیابان سالم 5-فداییان اسلام 18- واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از پانزده خودپرداز در محله 17 شهریور مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوپرگوشت سفارشی، دبیرستان شهید دهنوی، لوازم خانگی کریمی، تعمیرگاه مرتضی و رستوران سیمرغ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این دستگاه خودپرداز به ایستگاه مترو پروین اعتصامی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاوشگر (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 16 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک سپه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 16 فروردین ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک سپه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک سپه ندارد.
location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فداییان اسلام، فداییان اسلام 18، بین هدایت 3 و 5
ثبت نظر و تصویر
neshan logo