info
عکس ایستگاه مترو میدان قیام
category

ایستگاه مترو میدان قیام محله شهید هرندی، تهران

ایستگاه مترو
3.0
3 رای

درباره‌ی ایستگاه مترو میدان قیام

ایستگاه مترو میدان قیام (ایستگاه مترو) در محله شهید هرندی تهران و خیابان ری، دیانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کوثر، بیمارستان سوم شعبان و بازار علی و همچنین رستوران هانی، امداد خودرو 3510، فروشگاه طب پلاستیک شعبه مرکزی، میدان قیام و فروشگاه زنجیره ای افق کوروش شعبه قیام 2 قرار گرفته است.
سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده میدان قیام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو مولوی
  (5.0)
  مولوی، بین آتش نشانی و بازار حضرتی
 • ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور
  (4.8)
  قیام، 17 شهریور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو میدان قیام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو میدان قیام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو میدان قیام ندارد.
  neshan logo