info
عکس مرکز پینگ پنگ یزد
category

مرکز پینگ پنگ یزد یزد

بازار و مرکز خرید
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز پینگ پنگ یزد

مرکز پینگ پنگ یزد (بازار و مرکز خرید) در یزد و خیابان سلمان فارسی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند آب انبار رستم گیو و کوچه منبع آب و همچنین مبل کسری، آژانس دیجیتال مارکتینگ بالیز، کامپیوتر پارس فرهنگ افزار، کلینیک دندانپزشکی دکتر علی توکلی و زورخانه فدک قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده مرکز پینگ پنگ یزد واقع شده‌اند:

 • مجتمع کابل و تبدیلات یزد
  (5.0)
  خیابان چمران، بین 1 و زرتشتی
 • قروشگاه پارس خزر، مجاهدفر
  (3.5)
  خیابان چمران، بین دوم و اول
 • بازی فکری ماهدونه
  (5.0)
  سلمان فارسی، خیابان چمران
 • یزد پانل
  (4.2)
  آیت الله کاشانی، بین آتشکده و فاطمیه
 • مجتمع تجاری سیدالشهدا seyedoshohada Mall
  (4.4)
  آیت الله کاشانی، بین آزادی و قافی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیما (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز پینگ پنگ یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز پینگ پنگ یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز پینگ پنگ یزد ندارد.
  neshan logo