info
عکس تاکسی سرویس ستاره آسمان
category

تاکسی سرویس ستاره آسمان اصفهان

تاکسی تلفنی
2.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تاکسی سرویس ستاره آسمان

تاکسی سرویس ستاره آسمان (تاکسی تلفنی) در اصفهان و خیابان حافظ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه عصارخانه شاهی و بازار سرای هندوها و همچنین هتل و رستوران ستاره، سینما فرهنگیان، گز شیرین، مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان و کافه گراند وین قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده تاکسی سرویس ستاره آسمان واقع شده‌اند:

 • تاکسی تلفنی
  هشت بهشت غربی، ابراهیم زاده، بین شهزاد و استاد همایی
 • تاکسی تلفنی سیمورغ
  احمد آباد، ارباب
 • تاکسی تلفنی نور سپاهان
  (4.0)
  ولی عصر، حمام جنت
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mojtaba.shahid22 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی سرویس ستاره آسمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی سرویس ستاره آسمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی سرویس ستاره آسمان ندارد.
  neshan logo