info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد شهرک رسالت
category

ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد شهرک رسالت محله تختی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد شهرک رسالت

ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد شهرک رسالت (ایستگاه اتوبوس) در محله تختی تهران و بلوار دستواره، بهشتی نهم واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله تختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک بهشتی و همچنین بوستان مترو علی آباد، پارکینگ مترو علی آباد، مسجد ثارالله، ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد وصال و کارواش بزرگ پارس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو علی آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد شهرک رسالت تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد شهرک رسالت تهران است که در محله تختی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دستواره، بهشتی نهم واقع شده است. ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد شهرک رسالت تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو علی آباد قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد شهرک رسالت تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد شهرک رسالت

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 04 آبان ماه 1402

  طاهرا این خط ۲۴۰ فعال نیست. برای رفتن به صالح آباد حدود ۵۰ مت پیاده بسمت بلوار پیاده بروید و در ایستگاه روبروی پارکینگ مترو علی آباد سوار "مینی بوس" شماره ۲۳۸ مسیر میدان محمدیه شهرک رسالت شوید


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو علی آباد شهرک رسالت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک
  بلوار شهید رجایی، بین مدائن و جاهدار اردبیلی
 • ایستگاه اتوبوس بهزیستی
  بلوار شهید رجایی، طباطبایی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه ابریشم تخلیه
  بزرگراه آزادگان، بیست و یک متری بعثت، شهید پیراینده
 • ایستگاه اتوبوس میدان بهشت
  بلوار شهید رجایی، بعد از میدان بهشت
 • ایستگاه اتوبوس ملک آباد
  بلوار دستواره، بین باستانی پور و رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد شهرک رسالت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد شهرک رسالت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد شهرک رسالت ندارد.
  neshan logo