عکس ایستگاه اتوبوس ابوریحان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ابوریحان (محله فلسطین - انقلاب، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، بین فرزاد و ابوریحان

موقعیت ایستگاه اتوبوس ابوریحان در محله فلسطین - انقلاب تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ابوریحان (ایستگاه اتوبوس) در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله فلسطین - انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ شانزلیزه و همچنین خانه فرهنگی زی، کته کبابی شیخ صفی الدین اردبیلی، نمایندگی چرخ خیاطی ژانومه، دیجیتال سنتر ایرانسل و پارمونت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابوریحان

آدرس ایستگاه اتوبوس ابوریحان، شهر تهران، محله فلسطین - انقلاب خیابان جمهوری اسلامی است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به جمهوری اسلامی، بین فرزاد و ابوریحان بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ابوریحان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو ميدان انقلاب است. همچنین رازی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، بین فرزاد و ابوریحان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابوریحان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امام خمینی رضوان الله تعالی علیه
  ولیعصر، بین تهرانیان و امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس آذربایجان زرین قدم
  کارگر جنوبی، آذربایجان شرقی، بین آژیده و چهل فواره
 • ایستگاه اتوبوس دبستان فردوسی
  ولیعصر، طالقانی، بین نادری و وصال شیرازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابوریحان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابوریحان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابوریحان ندارد.
  neshan logo