info
عکس داروخانه دکتر صالحی
category

داروخانه دکتر صالحی اصفهان

درباره‌ی داروخانه دکتر صالحی

داروخانه دکتر صالحی (داروخانه) در اصفهان و خیابان گلخانه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بوستان بهرام آباد و مجتمع ارکیده و همچنین پیتزا نیک شان، کافه پاییز، باشگاه بیلیارد، موسسه فرهنگی هنری بسته نگار و خودپرداز بانک ملت قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر صالحی اصفهان

داروخانه دکتر صالحی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله خانه اصفهان پیدا کنید. این داروخانه در آدرس دقیق استان اصفهان، اصفهان، گلخانه، بین ماه فرخی و بنفشه قرار دارد. شماره تلفن داروخانه دکتر صالحی اصفهان، 03134212555 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید.

داروخانه دکتر صالحی اصفهان یکی از داروخانه‌های خوبی است که در محله خانه اصفهان است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های مرکز مشاوره پرتو توحید، درمانگاه شبانه روزی مهدیه، کلینیک دوستاران کودک توحید - شبانه روزی و کلینیک شبانه روزی جی مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. داروخانه مشکل گشا، داروخانه دکتر حسینی و داروخانه دکترسلطانی داروخانه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر صالحی اصفهان برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. داروخانه دکتر صالحی اصفهان نزدیک به ایستگاه اتوبوس مخابرات است.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. در جدول زیر شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر صالحی اصفهان را ببینید. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر صالحی واقع شده‌اند:

 • داروخانه مشکل گشا
  رزمندگان، بین لاله و گلزار اول
 • داروخانه دکتر حسینی
  (1.0)
  گلخانه، اردیبهشت، 1
 • داروخانه دکترسلطانی
  (5.0)
  میدان شهدای امنیت
 • داروخانه
  (5.0)
  رزمندگان، بین میدان شهدای امنیت و شیرین
 • داروخانه دکتر مهدی آزیدهاک
  (5.0)
  گلها، بین میدان گلها و گلخانه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط rezaeee_T (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر صالحی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر صالحی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر صالحی ندارد.
  neshan logo