info
عکس بوستان اسفند
category

بوستان اسفند محله باغ آذری، تهران

درباره‌ی بوستان اسفند

بوستان اسفند (پارک) در محله باغ آذری تهران و خیابان شوش، بخارایی، پور جوادی واقع شده است. این بوستان یکی از هشت بوستان در محله باغ آذری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کودکان، بیمارستان خیریه ولیعصر و مجتمع تجاری مهتاب و همچنین باربری اکبریه، فروشگاه مستر قصاب، بازار ملی قهوه، دبیرستان پسرانه غیردولتی پورجوادی و پیتزا ساندویچ زیتون قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این بوستان یکی از پارک‌های خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان اسفند تهران

محل دقیق بوستان اسفند تهران در شهر تهران محله باغ آذری است. اگر آدرس دقیق این پارک را بخواهید، استان تهران، تهران، شوش، بخارایی، پور جوادی است. بوستان اسفند تهران از پرطرفدارترین مکان‌های تفریحی واقع در محله باغ آذری است. از جمله فست فودها و رستوران‌های خوبی که در اطراف این پارک قرار دارند، می‌توان به رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن، اغذیه نشاط - شعبه مرکزی و رستوران نایب ساعی اشاره کرد. از جمله مراکز تفریحی دیگر در محدوده بوستان اسفند تهران می‌توانیم به برج میلاد، برج میدان آزادی و پل طبیعت تهران اشاره کنیم.

چطور به بوستان اسفند تهران برویم؟

خوب است برای رفتن به این پارک از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید و در کاهش آلودگی هوا موثر باشید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس مهدیه در نزدیکی بوستان اسفند تهران قرار دارد. اگر بخواهید با مترو به این پارک بروید هم می‌توانید در ایستگاه مترو ترمینال جنوب پیاده شوید. با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این پارک را انتخاب کنید. شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری را هم در نقشه نشان ببینید. مثلاً اطلاعاتی مثل لوکیشن دقیق بوستان اسفند تهران روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این مکان روی نشان قابل مشاهده است.

تصاویر مربوط به این پارک را می‌توانید در ادامه ببینید. ما آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان اسفند تهران را هم با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا به‌راحتی به این مکان بروید. یادتان باشد اگر به این پارک رفتید، حتماً در قسمت کامنت نظرتان را به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده بوستان اسفند واقع شده‌اند:

 • بوستان شهید رسول عالی
  بزرگراه بعثت، بخارایی، عالی
 • پارک دادگستری
  بزرگراه بعثت، بخارایی، غفاری
 • پارک حنان
  (5.0)
  شوش، دشتبان زاده، رضایی، گوهری
 • بوستان میلاد
  (5.0)
  میرمحمد میرصالحی، صالحی، رحیم زاده، زارعی
 • بوستان آموزش ترافیک شهرداری منطقه ۱۲ تهران
  (5.0)
  صاحب جمع، مشهدی حسن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 𝐴𝑏𝑜𝑙𝑓𝑎𝑧𝑙 (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان اسفند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوستان اسفند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوستان اسفند ندارد.
  neshan logo