عکس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی ایران مشاهده در نقشه نشان
category

دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی ایران (محله ونک، تهران)

دانشکده
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه کردستان، یاسمی

موقعیت دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی ایران در محله ونک تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی ایران (دانشکده) در محله ونک تهران و خیابان یاسمی واقع شده است. این مرکز یکی از نه دانشکده در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خاتم الانبیا (ص) و بهین بازار و همچنین پلیس فتا، بیمارستان شهید مطهری، سازمان جوانان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، دانشگاه علوم پزشکی ایران و حفاظت اطلاعات ستاد ناجا قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه کردستان، یاسمی

تلفن تماس: 02143651000

وب‌سایت رسمی: fnm.iums.ac.ir


سایر دانشکده‌های که در محدوده دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی ایران واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط fatemeh (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 16 بهمن ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی ایران تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

دانشکده

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 16 بهمن ماه 1401

نظرات کاربران در مورد دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی ایران

  • avatar
    kh (شهریار سطح ۳) شنبه 30 اسفند ماه 1399

    شرح وظایف واحد روابط عمومی: مدیریت فرآیند برقراری ارتباطات دو جانبه خبری و اطلاعاتی بین دانشکده و دانشگاه انجام کلیه امور تبلیغاتی و اطلاع رسانی دانشکده انتشار اخبار دانشکده در سایت تنظیم و ارائه گزارش های عملکرد دوره‌ای حوزه به مقام مافوق متن 2 : مکان عالی برای مطالعه awful place to study

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی ایران تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی ایران تهران ندارد.
neshan logo