عکس پایانه اتوبوسرانی خواجه ربیع
category

پایانه اتوبوسرانی خواجه ربیع (محله خواجه ربیع، مشهد)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، خواجه ربیع، بلوار مهر مادر، مهرمادر 1

موقعیت پایانه اتوبوسرانی خواجه ربیع در محله خواجه ربیع مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در مشهد را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه اتوبوسرانی خواجه ربیع (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله خواجه ربیع مشهد و خیابان مهرمادر 1 واقع شده است. این پایانه یکی از دو پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله خواجه ربیع مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دوشنبه بازار خواجه ربیع و همچنین مقبره خواجه ربیع، آرامستان خواجه ربیع، پارکینگ عمومی خواجه ربیع، ایستگاه دوچرخه و دبستان مهر مادر قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، خواجه ربیع، بلوار مهر مادر، مهرمادر 1


سایر پایانه‌های که در محدوده پایانه اتوبوسرانی خواجه ربیع واقع شده‌اند:

 • پایانه مسافری کلات
  (4.0)
  بلوار شهید ناصری، بلوار خواجه ربیع
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 26 بهمن ماه 1400 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه اتوبوسرانی خواجه ربیع مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  پایانه اتوبوسرانی خواجه ربیع ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 26 بهمن ماه 1400
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه اتوبوسرانی خواجه ربیع مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه اتوبوسرانی خواجه ربیع مشهد ندارد.