info
عکس پایانه اتوبوسرانی خواجه ربیع
category

پایانه اتوبوسرانی خواجه ربیع محله خواجه ربیع، مشهد

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
4.2
6 رای

درباره‌ی پایانه اتوبوسرانی خواجه ربیع

پایانه اتوبوسرانی خواجه ربیع (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله خواجه ربیع مشهد و خیابان مهرمادر 1 واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این پایانه یکی از دو پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله خواجه ربیع مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مقبره خواجه ربیع، آرامستان خواجه ربیع(باغ دوم)، پارکینگ عمومی خواجه ربیع، دبستان مهر مادر و ایستگاه اتوبوس پایانه خواجه ربیع قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این پایانه یکی از پایانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.ایستگاه‌های نزدیک به پایانه اتوبوسرانی خواجه ربیع


سایر پایانه‌های که در محدوده پایانه اتوبوسرانی خواجه ربیع واقع شده‌اند:

 • پایانه مسافری کلات
  (4.2)
  بلوار خواجه ربیع، بلوار شهید ناصری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Mahya (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه اتوبوسرانی خواجه ربیع اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه اتوبوسرانی خواجه ربیع در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه اتوبوسرانی خواجه ربیع ندارد.
  neshan logo