info
عکس ایستگاه اتوبوس عباس آباد 19
category

ایستگاه اتوبوس عباس آباد 19 محله مهدی آباد، مشهد

ایستگاه اتوبوس
4.0
2 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عباس آباد 19

ایستگاه اتوبوس عباس آباد 19 (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد مشهد و خیابان مفتح شرقی ۲۶ - عباس آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان ترنج عباس آباد، شرکت ارتا قطعه تولیدکننده قطعات رنگ کوره ای خودرو، شرکت حمل و نقل بزرگ خراسان شعبه دو ، مدرسه هشت بهشت دوره اول و دوم ابتدایی و آزما پلاستیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عباس آباد 19 مشهد

ایستگاه اتوبوس عباس آباد 19 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله مهدی آباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 26 - عباس آباد، بین عباس آباد 17 و 21 واقع شده است. ایستگاه اتوبوس عباس آباد 19 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس عباس آباد 19 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عباس آباد 19 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان اروند
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح
 • ایستگاه اتوبوس همت آباد 17
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 34 - حجت آباد، مهدی آباد 14 - عباس آباد 21، بین شیرنژاد 1 و 6
 • ایستگاه اتوبوس انتهای فرخ آباد
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 26 - عباس آباد، فرخ آباد، بین فرخ آباد 18 و 22
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 25 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عباس آباد 19 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 25 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عباس آباد 19 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عباس آباد 19 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 26 - عباس آباد، بین عباس آباد 17 و 21
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo