info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشسرا
category

ایستگاه اتوبوس دانشسرا محله امجدیه - خاقانی، تهران

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشسرا

ایستگاه اتوبوس دانشسرا (ایستگاه اتوبوس) در محله امجدیه - خاقانی تهران و خیابان مفتح جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله امجدیه - خاقانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امیر اعلم، موزه و مجتمع فرهنگی 13 آبان و مرکز خرید چهلستون و همچنین کافه قنادی اوریانت، رستوران هفتخوان شاندیز، ساختمان مرکزی (برج سپهر) بانک صادرات، کافه گوشه و سوهان محمد سیما قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دروازه دولت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشسرا تهران

ایستگاه اتوبوس دانشسرا تهران در شهر تهران، محله امجدیه - خاقانی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در مفتح جنوبی، بین ثاقب و بوربور قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دانشسرا تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو طالقانی قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شبانه روزی جهان واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشسرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ویلا
  قرنی، بین دژن و جوادی
 • ایستگاه اتوبوس نامجو
  مفتح جنوبی، بین تور و طهمورث
 • ایستگاه اتوبوس هفت تیر
  مفتح جنوبی، نامدار
 • ایستگاه اتوبوس کوشک
  فردوسی، بین زمانی و تقوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشسرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشسرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشسرا ندارد.
  neshan logo