info
عکس سالن آرایش رُخ
category

سالن آرایش رُخ محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

سالن آرایش و زیبایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سالن آرایش رُخ

سالن آرایش رُخ (سالن آرایش و زیبایی) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان قندی واقع شده است. این سالن یکی از بیست و هشت سالن آرایش و زیبایی در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آجیل و خشکبار رویال، شمیران پرواز، سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران _ ساختمان شادروان آزاده داننده، ایران رنتر و ساندویچ عادل قرار گرفته است.
سایر سالن‌های زیبایی که در محدوده سالن آرایش رُخ واقع شده‌اند:

 • آرایشگاه آرمیتا
  شریعتی، شقاقی، بین محیط و دوم
 • مرکز ناخن بهاره پاکدین
  شریعتی، میرمطهری
 • سالن زیبایی طلا
  شریعتی، شقاقی
 • سالن زیبایی فارا
  شریعتی، متحیر
 • سالن زیبایی ارسباران
  بزرگراه شهید سلیمانی، پیشداد، بین مریم و عطا الله
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط انصارزاده (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سالن آرایش رُخ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سالن آرایش رُخ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سالن آرایش رُخ ندارد.
  neshan logo