info
عکس ایستگاه اتوبوس سی و یکم
category

ایستگاه اتوبوس سی و یکم محله شهرک مخابرات، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سی و یکم

ایستگاه اتوبوس سی و یکم (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مخابرات تهران و خیابان عابدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مخابرات تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند آدرنالین پارک GMAX، بام سعادت آباد و مرکز خرید دیدار و همچنین کافه ریک، هایپر استار مارکت، ناواران، میدان بهرود و آموزشگاه موسیقی ترنم ساز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سی و یکم تهران

در شهر تهران، محله شهرک مخابرات ، ایستگاه اتوبوس سی و یکم تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شاهنامه، عابدی، بین سی و یک و دانش قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس سی و یکم تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی بوعلی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سی و یکم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سی و یکم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای امامزاده
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، امامزاده داوود
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای امام زاده
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، بین البرز 6 و امامزاده داوود
 • ایستگاه اتوبوس امام زاده
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، بین ایثار پنج و فیروزی
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگیان
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، فیروزی، نرسیده به فرهنگ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سی و یکم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سی و یکم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سی و یکم ندارد.
  neshan logo