info
عکس خودپرداز بانک ملت
category

خودپرداز بانک ملت (محله جردن - پارک ملت، تهران)

درباره‌ی خودپرداز بانک ملت

خودپرداز بانک ملت (خودپرداز) در محله جردن - پارک ملت تهران و بزرگراه کردستان، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، ولیعصر، میدان پارک ولیعصر واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از پنجاه و هشت خودپرداز در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قلب شهید رجایی، دریاچه پارک ملت و بازار صفویه و همچنین هتل قلب، مسجد بیمارستان قلب شهید رجایی تهران، باشگاه مینی گلف مینیاتور، اورژانس بیمارستان شهید رجایی و داروخانه بیمارستان رجایی قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک ملت واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک پاسارگاد
  ولیعصر، بلوار ستاری
 • خودپرداز بانک ملت
  ولیعصر، بین کامکار ها و خرسند
 • بانک دی
  ولیعصر، روانپور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پدرام (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک ملت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک ملت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک ملت ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه کردستان، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، ولیعصر، میدان پارک ولیعصر
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo