عکس ایستگاه اتوبوس سرای محله
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس سرای محله (محله وردآورد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، طالقانی، بین عسگری و آزادی

موقعیت ایستگاه اتوبوس سرای محله در محله وردآورد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس سرای محله (ایستگاه اتوبوس) در محله وردآورد تهران و خیابان طالقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله وردآورد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز مخابرات ورداورد، پایگاه سرای محله وردآورد (گلزارشهدا)، سرکه وردا ، گلزار شهدا و بهشت سالم وردآورد و زمین چمن وردآورد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سرای محله

در شهر تهران، محله وردآورد خیابان طالقانی، ایستگاه اتوبوس سرای محله قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس طالقانی، بین عسگری و آزادی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سرای محله عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس همایش واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سرای محله مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، طالقانی، بین عسگری و آزادی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سرای محله واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  وردآورد، امام حسین(ع)، بین توحید و ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس طالقانی
  وردآورد، نرسیده به طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  وردآورد، امام حسین(ع)، بین شریعتی و برج علی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سرای محله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سرای محله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سرای محله ندارد.
  neshan logo