info
عکس شهرداری ناحیه 1 منطقه 8
category

شهرداری ناحیه 1 منطقه 8 محله تهران پارس، تهران

اداره و سازمان دولتی
3.0
1 رای

درباره‌ی شهرداری ناحیه 1 منطقه 8

شهرداری ناحیه 1 منطقه 8 (اداره و سازمان دولتی) در محله تهران پارس تهران و خیابان پروین واقع شده است. این اداره یکی از هشت اداره و سازمان دولتی در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی مهرگان و پاساژ بابایی و همچنین بیرون بر آویشو، شیرینی نوبری، دفتر مرکزی فروشگاه اتکا، کافی شاپ آرامش و کافه رستوران سولان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو تهرانپارس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده شهرداری ناحیه 1 منطقه 8 واقع شده‌اند:

 • اداره مدیریت پسماند، شهرداری منطقه هشت
  دماوند، البرز
 • ایستگاه جمع آوری و پردازش پسماند خشک
  دماوند، البرز
 • پست برق
  بزرگراه شهید سلیمانی، سجده ای جنوبی، نزدیک به تقاطع بلوار شاهد
 • دفتر نمایندگی نظام مهندسی تهران شرق
  (3.0)
  بلوار خوشوقت، 136 شرقی
 • بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه ۴
  (3.2)
  بلوار شاهد، بین معینی نژاد و شهید گمنام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ابوالفضل (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهرداری ناحیه 1 منطقه 8 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهرداری ناحیه 1 منطقه 8 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهرداری ناحیه 1 منطقه 8 ندارد.
  neshan logo