info
عکس مطب دکترزینل زاده
category

مطب دکترزینل زاده محله دوستان، شیراز

درباره‌ی مطب دکترزینل زاده

مطب دکترزینل زاده (مطب پزشک) در محله دوستان شیراز و خیابان ۹ الف میرزای شیرازی شرقی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مطب یکی از شش مطب پزشک در محله دوستان شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دکتر حامد جعفری ، پیش دبستانی نارون، گروه صنعتی پولادکف، مجتمع پزشکی شاهد و بانک مسکن مدیریت شعب استان فارس قرار گرفته است.




سایر پزشکان که در محدوده مطب دکترزینل زاده واقع شده‌اند:

 • مطب زیبایی دکتر لادن پارسا
  بلوار شاهد، بین 4 شاهد و شاهد 2
 • دکتر حامد جعفری
  (5.0)
  میرزای شیرازی شرقی، 9 الف میرزای شیرازی شرقی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ شنبه 05 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مطب دکترزینل زاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 05 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مطب دکترزینل زاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مطب دکترزینل زاده ندارد.
  neshan logo